Už len dvadsať dní a vypukne najväčšie podujatie pre dobrovoľníkov na Slovensku - Dni Dobrovoľníctva 2013!

01.09.2013  |   Dni dobrovoľníctva, Novinky, Podujatia

Milé organizácie a zástupcovia, dnes je presne 20 dní, ktoré nás delia od začatia jedinečného podujatia – Dní Dobrovoľníctva, ktoré už po piaty rok organizuje občianske združenie CARDO, národné dobrovoľnícke centrum v spolupráci s partnerskými organizáciami.

Na našej stránke www.dobrovolnictvo.sk je možné bezplatne zverejniť ponuku Vašej organizácie a ponúknuť tak priestor pre vašich súčasných, ale hlavne nových dobrovoľníkov práve počas Dní dobrovoľníctva, kedy vytvárame čo najviac možností pre  zapojenie čo najširšej verejnosti.

Čítajte viac

Krajší park pre všetkých spoločne s dm drogerie markt počas Dní dobrovoľníctva 2013

Našu pozvánku zapojiť sa do Dní dobrovoľníctva 2013 prijala aj firma dm drogerie markt, ktorá nezaháľala a zapojila svojich  zamestnancov po celom Slovensku. V rámci projektu Krajší park pre všetkých

Čítajte viac

Pozvánka na druhé stretnutie manažérov ľudských zdrojov 3.9.2013

23.08.2013  |   Newsletter, Novinky, Organizácie, Podujatia

Vážení priatelia dobrovoľníctva a zodpovedného podnikania,

v mene OZ CARDO – Národného dobrovoľníckeho centra a poradenskej a vzdelávacej spoločnosti MotivP by sme Vás radi pozvali na druhé Stretnutie pracovnej skupiny manažérov ľudských zdrojov .

Čítajte viac

Zapoj sa zo svojim občianskym združením v septembri do Dni dobrovoľníctva 2013!

Radi by sme Vás touto cestou oslovili k zapojeniu sa Vašich organizácií a združení do DD 2013. Na našej stránke www.dobrovolnictvo.sk je pre Vás možnosť bezplatne zverejniť ponuku Vašej neziskovej organizácie, ktorá hľadá dobrovoľníkov a môžete tak nájsť vhodných adeptov pre svoju dobrovoľnícku aktivitu. Využite túto jedinečnú možnosť a poďme spoločne propagovať myšlienku dobrovoľníctva na čo najširšiu skupinu ľudí.
Čítajte viac

Pas zručnosti dobrovoľníka ako odporúčací nástroj pre budúceho zamestnávateľa

Občianske združenie C.A.R.D.O dnes v priestoroch PwC zorganizovalo stretnutie so zástupcami z oblasti ľudských zdrojov, ktorí pôsobia v spoločnostiach dm drogerie markt, Lenovo, AT&T, Slovnaft, Heineken, Dell, Hewlett Packard a Trexima. Europoslankyňa Katarína Neveďalová poskytla cenné informácie z pohľadu EU a vnímania práce dobrovoľníkov z hľadiska ich neskoršieho uplatnenia na trhu práce. Témou pracovného stretnutia bolo zdôraznenie významu dobrovoľníctva ako prostriedku rozvoja zručností a pracovných možností, zvýšenie povedomia zamestnávateľov o hodnote dobrovoľníctva a podporenie zamestnateľnosti dobrovoľníkov. Cieľom stretnutia bolo predstavenie projektu rozvoja zručností prostredníctvom dobrovoľníctva, ktorého obsahom bude okrem iného aj tvorba vzoru CV dobrovoľníka.

Čítajte viac

Deti z detských domovov to nevzdávajú!

Celoslovenské športové majstrovstvá pre deti z detských domovov vyvrcholili v piatok 21. júna 2013 v Bratislave, v športovom areáli  Fakulty telesnej výchovy a športu Lafranconi. Víťazi regionálnych kôl sa tu stretli, aby si zmerali sily v  športových disciplínach, zažili nefalšovanú športovú atmosféru a predviedli svoju zdravú cieľavedomosť.

Čítajte viac

LTS "Learn, Volunteer, Share" - Sremski Karlovci, 2013

SEEYN zorganizoval Tréning pre vedúcich dobrovoľníckych kempov v rámci projektu“ Learn, Volunteer, Share“ , na ktorom sa zúčastnili dvaja zástupcovia zo Slovenska z OZ C.A.R.D.O.
Čítajte viac

Naše mesto v Liptovskom Mikuláši

Naše Mesto je najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva, do ktorého sa každoročne zapájajú stovky dobrovoľníkov z firiem, aby pomáhali ľuďom v neziskových organizáciách, školách, škôlkach a vo svojom meste tam, kde to najviac potrebujú.

Čítajte viac
Stránku prevádzkuje
www.Cardo.Eu
Najbližšie akcie Všetky
Cal Arrow Left September Cal Arrow Right
2021
Po Ut St Št Pi So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Novinky e-mailom
Partneri