Chceš sa zapojiť do Dní dobrovoľníctva 2013? Ponuky pre Košický kraj

13.09.2013  |   Dni dobrovoľníctva, Novinky
Ak sa chceš zapojiť do Dní Dobrovoľníctva v Košickom kraji, tu nájdeš možnosti, ako a kde sa zapojiť.
Čítajte viac

Podpor Dni Dobrovoľníctva finančným darom a získaj tričko Dobrovoľníka na pamiatku

11.09.2013  |   Dni dobrovoľníctva, Novinky

Ak sa plánujete zúčastniť Dní dobrovoľníctva a byť pri tom vizuálne identifikovateľní, máme pre Vás jedinečnú ponuku. Podporte myšlienku dobrovoľníctva finančným darom v hodnote min. 12 eur a za odmenu od nás získate tričko dobrovoľníka.


Čítajte viac

IBM chystá novú stránku dobrovolnictvo.sk ku Dňom dobrovoľníctva 2013 a je príkladom expertného firemného dobrovoľníctva

10.09.2013  |   Dni dobrovoľníctva, Novinky

Do Dní dobrovoľníctva 2013 sa dá zapojiť rôznymi spôsobmi a je na každom jednotlivcovi či firme, akú formu a oblasť si vyberie. Okrem manuálnych aktivít je množstvo spôsobov, ako sa zapojiť „mentálne“ a predať svoje „know-how“ ďalej pre dobrú vec.

Jednou zo spoločností, ktorá sa tento rok rozhodla pripojiť ku Dňom Dobrovoľníctva 2013 a zapojila svojich zamestnancov je firma IBM, ktorá nám prerába celú webstránku dobrovolnictvo.sk. K dnešnému dňu venovala spoločnosť práci na našej stránke už vyše 500 človeko-hodín. Stránka bude spustená čoskoro a bude obsahovať množstvo nových funkcionalít, ktoré zjednodušia orientáciu na stránke pre užívateľov.


Čítajte viac

Lukáš Latinák a Juraj Kemka hrajú v novom spote Dni Dobrovoľníctva 2013

Občianske združenie CARDO, ktoré je národným dobrovoľníckym centrom, pripravilo tento rok opäť nový video spot, ktorým chce prilákať čo najširšiu verejnosť k zapojeniu do Dní Dobrovoľníctva, ktoré sa budú konať v termíne 20-21.9. 2013.

Čítajte viac

Druhé stretnutie manažérov ľudských zdrojov v priestoroch spoločnosti dm drogerie markt facilitoval pán Dr. Hroník z agentúry MotivP

Druhé stretnutie manažérov ľudských zdrojov sa tešilo stúpajúce záujmu a rastu počtu účastníkov. Stretnutia za zúčastnili zástupcovia najväčších spoločností a zamestnávateľov na Slovensku. Pozitívnou správou sú podporné vyjadrenia manažérov potreby dobrovoľníckej činnosti a jej prínosov pre spoločnosť a pre zamestnávateľov. 
Čítajte viac

Už len dvadsať dní a vypukne najväčšie podujatie pre dobrovoľníkov na Slovensku - Dni Dobrovoľníctva 2013!

01.09.2013  |   Dni dobrovoľníctva, Novinky, Podujatia

Milé organizácie a zástupcovia, dnes je presne 20 dní, ktoré nás delia od začatia jedinečného podujatia – Dní Dobrovoľníctva, ktoré už po piaty rok organizuje občianske združenie CARDO, národné dobrovoľnícke centrum v spolupráci s partnerskými organizáciami.

Na našej stránke www.dobrovolnictvo.sk je možné bezplatne zverejniť ponuku Vašej organizácie a ponúknuť tak priestor pre vašich súčasných, ale hlavne nových dobrovoľníkov práve počas Dní dobrovoľníctva, kedy vytvárame čo najviac možností pre  zapojenie čo najširšej verejnosti.

Čítajte viac

Krajší park pre všetkých spoločne s dm drogerie markt počas Dní dobrovoľníctva 2013

Našu pozvánku zapojiť sa do Dní dobrovoľníctva 2013 prijala aj firma dm drogerie markt, ktorá nezaháľala a zapojila svojich  zamestnancov po celom Slovensku. V rámci projektu Krajší park pre všetkých

Čítajte viac

Pozvánka na druhé stretnutie manažérov ľudských zdrojov 3.9.2013

23.08.2013  |   Newsletter, Novinky, Organizácie, Podujatia

Vážení priatelia dobrovoľníctva a zodpovedného podnikania,

v mene OZ CARDO – Národného dobrovoľníckeho centra a poradenskej a vzdelávacej spoločnosti MotivP by sme Vás radi pozvali na druhé Stretnutie pracovnej skupiny manažérov ľudských zdrojov .

Čítajte viac
Stránku prevádzkuje
www.Cardo.Eu
Najbližšie akcie Všetky
Cal Arrow Left September Cal Arrow Right
2020
Po Ut St Št Pi So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Novinky e-mailom
Partneri