Ste členom neziskovej organizácie a chcete jej finančne pomôcť?

Dávame vám možnosť zapojiť sa do tradičnej Vianočnej finančnej zbierky, ktorá bude prebiehať vo všetkých hypermarketoch, obchodných domoch a supermarketoch Tesco na celom Slovensku.

Čítajte viac

Ako motivovať zamestnancov? A nielen ich?

Ako Vaši zamestnanci prežívajú svoje emócie? Sú motivovaní a angažovaní? Ako sa dá rozpoznať angažovaný zamestnanec od tých ostatných? Tieto otázky si položili účastníci konferencie HR manažérov, ktorá sa konala v Brne a na ktorej vystúpila ako spíker aj naša riaditeľka Zuzana Vinklerová. 

Čítajte viac

Krajší park pre všetkých spoločne s dm drogerie markt počas Dní dobrovoľníctva 2013

Našu pozvánku zapojiť sa do Dní dobrovoľníctva 2013 prijala aj firma dm drogerie markt, ktorá nezaháľala a zapojila svojich  zamestnancov po celom Slovensku. V rámci projektu Krajší park pre všetkých

Čítajte viac

Pozvánka na druhé stretnutie manažérov ľudských zdrojov 3.9.2013

23.08.2013  |   Newsletter, Novinky, Organizácie, Podujatia

Vážení priatelia dobrovoľníctva a zodpovedného podnikania,

v mene OZ CARDO – Národného dobrovoľníckeho centra a poradenskej a vzdelávacej spoločnosti MotivP by sme Vás radi pozvali na druhé Stretnutie pracovnej skupiny manažérov ľudských zdrojov .

Čítajte viac

Wieliszew goes green

16.08.2013  |   Dobrovoľníci/čky, Novinky, Organizácie

Eco-friendly workcamp organizovaný SEEYN projektom „Learn Volunteer Share“,  hosťovaný Stowarzyszenie Promocji Wolontariatu a podporený Vyšegrádskym fondom sa len nedávno konal v malebnej oblasti neďaleko poľského hlavného mesta v gmine Wieliszew. Sedem nadšených dobrovoľníkov z rôznych kútov Európy ba aj Ázie (Arménsko) sa zúčastnilo na medzinárodnej, dobrovoľníckej no najmä enviromentálnej akcii s cieľom zveľadenia prostredia neďaleko prírodnej rezervácie  Rezerwat Wieliszewskie Legi. Akčné dva týždne neznamenali pre účastníkov len zbieranie odpadkov (od použitých plechoviek až po kompletne rozobraté autoJ ale aj kayakovanie, výlety po okolí na bicykloch či enviromentálne ladené filmové večery a tréningy zamerané na green thinking. A k tomu všetkému spanie v strednej škole v spacákoch v matematickej triede plnej grafov a počmáraných stien vzorcami, varenie si v útlej kuchynke tradičné i menej tradičné jedlá a nekonečné večerné opekačky na piesočnatej a najmä vlastnoručne upratanej pláži!

Čítajte viac

Piešťany privítajú 170 zástupcov neziskových dobrovoľníckych organizácií z celého sveta

Práve „workcampy“ boli pri zrode prvých dobrovoľníkov a ich prvých príbehov. Po skončení 1. svetovej vojny prvé tábory zmobilizovali obyvateľov Nemecka a Francúzska k oprave dediny na hraniciach oboch krajín, ktorá bola takmer kompletne zničená. Ich úsilie a práca boli vyjadrením solidarity a mieru. Dnes tábory spájajú ľudí rôzneho vyznania, náboženstva z celého sveta a vyjadrujú záujem ich účastníkov urobiť svet lepším a krajším.
Čítajte viac
Stránku prevádzkuje
www.Cardo.Eu
Najbližšie akcie Všetky
Cal Arrow Left Január Cal Arrow Right
2021
Po Ut St Št Pi So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Novinky e-mailom
Partneri