Druhé stretnutie manažérov ľudských zdrojov v priestoroch spoločnosti dm drogerie markt facilitoval pán Dr. Hroník z agentúry MotivP

Druhé stretnutie manažérov ľudských zdrojov sa tešilo stúpajúce záujmu a rastu počtu účastníkov. Stretnutia za zúčastnili zástupcovia najväčších spoločností a zamestnávateľov na Slovensku. Pozitívnou správou sú podporné vyjadrenia manažérov potreby dobrovoľníckej činnosti a jej prínosov pre spoločnosť a pre zamestnávateľov.

Zamestnávatelia vyzdvihli aj prínos dobrovoľníckej činnosti na získavanie najmä mäkkých zručností, ktoré sú dôležité aj pre stotožnenie sa s hodnotami jednotlivých firiem. Pomoc dobrovoľníka pre svoju komunitu je znakom zaangažovanosti sa a presahu svojej osobnej zóny a zóny komfortu, keď dobrovoľník vo svojom voľnom čase chce pomôcť, a bez nároku na odmenu, keď v dnešnej dobe sa meria všetko na základe peňazí.

Stretnutie facilitoval pán Dr. František Hroník, v súčastnosti jedna z najväčších osobností v oblasti psychologie práce v Českej republike a na Slovensku, o čom svedčila jeho nominácia na manažéra roku 2008, kde sa dostal až do finále.

Pán Dr. Hroník je vzdelaním psychológ, ktorý vo firemnej praxi pôsobí od roku 1996, keď založil svoju vlastnú vzdelávaciu spoločnosť, ktorá je známa svojím vlastním know-how v oblasti Assessment Centier a vzdelávania, inovatívnym prístupom k vytváraniu systému vzdelávania a tvorbou rozvojových programov na mieru. Pôsobí predovšetkým ako lektor programov na mieru pre manažment a obchodníkov.

V roku 1999 vydal publikáciu "Ako sa nespáliť pri výbere zamestnancov", ktorá sa stala odbornou verejnosťou veľmi cenenou knihou a veľmi vyhľadávanou, pretože v nej je publikované celé know-how o Assessment Centre.

Pre manažérov zdarma usporiadava inšpiratívne vzdelávacie akcie, a ide príkladom firemného dobrovoľníctva postaveného na skúsenostiach kde predstavuje novinky z rôznych oblastí ( predovšetkým HR, marketing) a ako ich využiť v našich firmách. Úspešne vytvára programy vlastných konferencií, kde prednáša vynikajúcim manažérom z praxe, konferencie sú známe svojím prepojením tém "odinakiaľ" - z oblasti športu, zdravotníctva a umenia.

Ďalšie stretnutie pracovnej skupiny sa bude konať 10. októbra v priestoroch poradenskej spoločnosti so zameraním na Executive Search & Leadership Consulting - Amrop Slovakia, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 1990.

Spracované podľa:
www.dm-drogeriemarkt.sk
www.motivp.com
www.amrop.sk 

Stránku prevádzkuje
www.Cardo.Eu
Najbližšie akcie Všetky
Cal Arrow Left Október Cal Arrow Right
2021
Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Novinky e-mailom
Partneri