Mladí v našom meste

06.05.2013  |   Novinky, Dobrovoľníctvo, Podujatia

Už tretí rok podporí spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. v spolupráci s Centrom pre filantropiu, n.o. zmysluplné aktivity realizované v meste Lučenec, ktoré prispejú k oživeniu a skvalitneniu života v meste. V roku 2013 bude podpora určená na realizáciu projektov pre deti, mládež a mladých ľudí.

Keďže deti ale aj mladí ľudia čoraz menej času venujú aktívnemu tráveniu voľného času, podporí spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. v rámci grantového programu Mladí v našom meste inovatívne projekty, ktorých cieľom je prispieť k oživeniu kultúrneho a športového života detí, mládeže a mladých ľudí a k podpore neformálneho vzdelávania a dobrovoľníckych aktivít.

Celkovou sumou 6 200 € budú podporené voľnočasové aktivity určené pre deti, mládež a mladých ľudí, ktoré prispejú k rozvoju ich zručností a prostredníctvom ktorých získajú nové skúsenosti či vedomosti.

O podporu v programe sa môžu uchádzať mimovládne organizácie, kultúrne organizácie a združenia, vzdelávacie inštitúcie, športové kluby či školy pôsobiace v meste Lučenec, ktoré sa rozhodnú prispieť k vytváraniu prostredia podnecujúceho zmysluplné trávenie voľného času cieľovej skupiny.

Formulár na podávanie projektov a všetky informácie o programe nájdete na www.cpf.sk

Centrum pre filantropiu, n.o. je nezisková organizácia, ktorá aktívne prispieva ku kultivácii filantropického prostredia na Slovensku a snaží sa zlepšovať celkové povedomie a postoj ľudí k darcovstvu.

Spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. patrí medzi najúspešnejšie obchodné siete na Slovensku a jej vznik aj rozvoj sa dlhodobo viaže k mestu Lučenec. Činnosť spojená s nákupom a predajom potravín a priemyselného tovaru bola nosnou aktivitou spoločnosti od jej vzniku.

Zdroj: CPF

 

Stránku prevádzkuje
www.Cardo.Eu
Najbližšie akcie Všetky
Cal Arrow Left Október Cal Arrow Right
2021
Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Novinky e-mailom
Partneri